Бульдозер

Бульдозер — трактор або тягач (гусеничний або колісний), обладнаний навісним неповоротним чи поворотним відвалом (щитом) з ножем. Бульдозером зрізують та переміщують ґрунт, засипають котловани і траншеї. Бульдозери застосовують при розробці розсипів, на відвалах, при рекультивації. Зокрема за допомогою бульдозера виконуються: розкривні та добувні роботи при відкритому способі розробки розсипищ; планувальні роботи на робочих майданчиках кар'єрів і відвалів; переміщення породи з тимчасових екскаваторних відвалів у постійні; виконання з’їздів та будівництво доріг; будівництво дамб, гребель і перемичок; розчистка ділянок, які розробляються (видалення рослинного шару, снігу, каміння); проходження канав, траншей і спорудження котлованів; переміщення пісків з полігонів та відвалів до промивальних пристроїв.

Бульдозер невибагливий в обслуговуванні‚ володіє високою прохідністю і маневреністю.

ТОВ „ПКБуд” виконає оперативну доставку техніки з урахуванням вимог кожного клієнта. Спеціалізована ремонтна база, власний автосервіс, а також високий професіоналізм співробітників компанії дозволяє гарантувати високу якість технічного обслуговування й безперебійність виконуваних робіт.

Ви залишитеся задоволені професіоналізмом наших машиністів!

Наша спецтехніка працює по Житомиру та Житомирській області. Оренда бульдозера може здійснюватися, як з нашою заправкою так і заправкою клієнта.

 

 ТипМодельХарактеристика

Бульдозер ДЗ-42Г

бульдозер

 ДЗ-42

потужність 70кВт, 95к.с