Перевезення вантажів

Як відомо жодне будівництво не обходиться без будівельних матеріалів. Тільки вид,  склад матеріалу залежить від того, що ви збираєтесь будувати.

ТОВ „ПКБуд” пропонує Вам перевезення вантажів на об'єкт, таких як:

 

1. Пісок (річковий і яровий).

Річковий пісок або митий пісок вважається універсальним матеріалом при будівництві. Через те що він видобувається з дна водоймищ, в ньому відсутні різні домішки. Яровий пісок видобувається у піщаному кар'єрі і тому пилуватих частинок в ньому більше. Річковий пісок, як і яровий - це основний компонент при виробництві бетону та різних розчинів. Він також застосовується при кладці стін, різноманітних оздоблювальних роботах, які проводяться як усередині, так і зовні, вже готового приміщення. Пісок  необхідний під час влаштування доріг або укладання тротуарної плитки.

 

 2. Щебінь.

Щебінь - це продукт дроблення твердих гірських порід. Щебінь має гострокутну форму і шорстку поверхню зерен, у зв'язку з чим він має хороше зчеплення з цементно-піщаним розчином. Класифікується будівельний щебінь в залежності від величини зерна: 5-10, 5-20, 10-20, 20-40, 40-70, більша фракція називається БУТ, а фракція менше 5 мм називається відсів.

Бутовий камінь використовується для зведення дамб, підпірних стінок, фундаментів, огорож і стін неопалюваних будівель. А також його використовують для фігурного мощення, оформленні вишуканих дизайнерських рішень та благоустрою територій.

Відсів гранітного щебеню застосовується для виробництва з/б виробів (наприклад, стоків або тротуарної плитки), для посипання доріг і тротуарів в зимовий період з метою зменшення коефіцієнту ковзання, для декоративних робіт - створення ландшафту на присадибних ділянках, користується популярністю в ландшафтному будівництві для підсипки садових доріжок.

 

 3. Цегельний та бетонний бій.

Цегельний та бетонний бій утворюється в результаті зносу будівель та споруд. Він є прекрасним матеріалом для підсипання доріг та котлованів, підсипки під автостоянки та асфальтовані майданчики, а також він відмінно підійде для засипання болотистих ґрунтів, які згідно з планом, підуть під будівництво нових будинків. Завдяки своїй низькій ринкової вартості - це улюблений всіма матеріал для формування тимчасових доріг при будівництві.

 

4. Ґрунт на підсипку.

 

 

Галерея