Автокран СМК - 101

автокран СМК-101

Кран СМК-101 вантажопідйомністю 10т. на шасі автомобіля МАЗ-5334, стріла 11.6 м., а також пристрій для підтягування вантажів в свою робочу зону. Він може працювати без виносних опор і пересуватися з вантажем масою 2,5 т. Привід крану електричний від генератора змінного струму напругою 380 В частотою 50 Гц. Генератор типу ЕСС5-82-442 потужністю 37,5 кВт приводиться в дію через коробку відбору потужності від силової установки шасі.

Конструкція крану дозволяє працювати від зовнішнього джерела електроенергії. Кожен механізм забезпечений окремим електродвигуном, завдяки чому можливе поєднання робочих операцій. Регулювання швидкості підйому і опускання вантажу забезпечується пускорегулюючим опором в ланцюзі ротора електродвигуна крану механізму вантажної лебідки. Посадочна швидкість опускання вантажу при монтажних роботах досягається гальмуванням вантажної лебідки електрогідроштовхачем.

 

Автомобільний кран СМК-101

 

Ходовий пристрій обладнаний виносними опорами з гідравлічним приводом і стабілізатором. Гідронасос приводу виносних опор працює від індивідуального електродвигуна. Як опорно-поворотній пристрій в крані застосований кульковий або роликовий круги катання.

 

 

  Автокран КС-3577 "ИВАНОВЕЦ"