Перевезення вантажів

ТОВ „ПКБуд” пропонує Вам перевезення вантажів на об'єкт, таких як:

 

1. Пісок (річковий і яровий).

Річковий пісок або митий пісок вважається універсальним матеріалом при будівництві. Через те що він видобувається з дна водоймищ, в ньому відсутні різні домішки. Яровий пісок видобувається у піщаному кар'єрі і тому пилуватих частинок в ньому більше. Річковий пісок, як і яровий - це основний компонент при виробництві бетону та різних розчинів. Він також застосовується при кладці стін, різноманітних оздоблювальних роботах, які проводяться як усередині, так і зовні, вже готового приміщення. Пісок  необхідний під час влаштування доріг або укладання тротуарної плитки.

 

 2. Щебінь.

Щебінь - це продукт дроблення твердих гірських порід. Щебінь має гострокутну форму і шорстку поверхню зерен, у зв'язку з чим він має хороше зчеплення з цементно-піщаним розчином. Класифікується будівельний щебінь в залежності від величини зерна: 5-10, 5-20, 10-20, 20-40, 40-70, більша фракція називається БУТ, а фракція менше 5 мм називається відсів.

Бутовий камінь використовується для зведення дамб, підпірних стінок, фундаментів, огорож і стін неопалюваних будівель. А також його використовують для фігурного мощення, оформленні вишуканих дизайнерських рішень та благоустрою територій.

Відсів гранітного щебеню застосовується для виробництва з/б виробів (наприклад, стоків або тротуарної плитки), для посипання доріг і тротуарів в зимовий період з метою зменшення коефіцієнту ковзання, для декоративних робіт - створення ландшафту на присадибних ділянках, користується популярністю в ландшафтному будівництві для підсипки садових доріжок.

 

 3. Цегельний та бетонний бій.

Цегельний та бетонний бій утворюється в результаті зносу будівель та споруд. Він є прекрасним матеріалом для підсипання доріг та котлованів, підсипки під автостоянки та асфальтовані майданчики, а також він відмінно підійде для засипання болотистих ґрунтів, які згідно з планом, підуть під будівництво нових будинків. Завдяки своїй низькій ринкової вартості - це улюблений всіма матеріал для формування тимчасових доріг при будівництві.

 

4. Ґрунт на підсипку.

 

 

Галерея