Самоскиди

Самоскид - вантажний автомобіль з кузовом, що механічно (як правило, гідравлічно) нахиляється для вивантаження вантажу. Самоскиди застосовуються для перевезення навалювальних чи сипких, або інших вантажів, придатних для такого вивантаження, яке проводиться за допомогою їх перекидання з кузова.

Хоча вантажопідйомність самоскида менша, ніж у аналогічної вантажівки з фіксованою вантажною платформою, проте самоскиди вигідні через скорочення часу на розвантаження.

Спецтехніка пристосована до поганих доріг і абсолютному бездоріжжю. При цьому час пересування між ділянками й час затрачуваний на завантаження, розвантаження мінімальний.

Пропонуємо вам скористатися послугами самоскидів. Ми надамо допомогу в доборі саме тієї моделі самоскида, яка найбільше оптимально задовольняє умовам застосування.

ТОВ „ПКБуд” виконає оперативну доставку техніки з урахуванням вимог кожного клієнта. Спеціалізована ремонтна база, власний автосервіс, а також високий професіоналізм співробітників компанії дозволяє гарантувати високу якість технічного обслуговування й безперебійність виконуваних робіт.

Ви залишитеся задоволені професіоналізмом наших водіїв!

Наша спецтехніка працює по Житомиру та Житомирській області. Оренда спецтехніки може здійснюватися, як з нашою заправкою так і заправкою клієнта.

 

 ТипМодельХарактеристика

Камаз 5511

самоскид

КАМАЗ-5511

в/п 12т, об’єм кузова 7 м.куб.

   самоскид  КРАЗ-6510  в/п 12т, об'єм кузова 8 м.куб

Зил4502

самоскид

ЗИЛ-4502

в/п 8т, об’єм кузова 5 м.куб.